Iškirtinė verslo diena Klaipėdoje

2011.05.27

2011 m. gegužės 27 dieną Britanijos prekybos rūmai kartu su UAB „BNTP“ ir UAB „Klaipėdos LEZ valdymo bendrove“ surengė Išskirtinę verslo dieną Klaipėdos mieste. Apie 50 rūmų narių ir diplomatų susidomėjo galimybe dalyvauti tokiame renginyje, kurio tikslas - susipažinti su perspektyviausiais investavimo objektais Klaipėdos mieste bei jų plėtros galimybėmis.

Klaipėdos verslo parkas (KVP) buvo pirmasis aplankytas objektas. UAB „BNTP“ generalinis direktorius J. Clarke pristatė investavimo ir bendradarbiavimo galimybes Klaipėdos verslo parke. „Kodėl Klaipėdos verslo parkas? – Dėl patogios vietos, šiuolaikiškai įrengtų patalpų, kokybiškų paslaugų, bei klientui suteikiamos pridėtinės vertės“ – akcentavo J. Clarke. Be to, Klaipėdos LEZ valdymo bendrovės generalinis direktorius E. Kiudulas apžvelgė Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos veiklą bei pabrėžė Klaipėdos LEZ patrauklumą investuotojui steigiant verslą Lietuvoje. Britanijos prekybos rūmų nariai taip pat apsilankė tarptautinei architektūrinio ir interjerinio stiklo apdirbimo grupei priklausančioje bendrovėje "Glassbel Baltic", įsikūrusiai Klaipėdos LEZ‘e.
Vėliau prie renginio dalyvių Old Port viešbutyje prisijungė Klaipėdos tarptautinio verslo klubo nariai bei kiti verslo bei visuomenės atstovai. Pagrindiniu dienos akcentu tapo Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko kalba, kurioje jis pristatė Klaipėdos miesto ateities viziją bei artimiausius Klaipėdos miesto planus. Naujai išrinktas meras visus susirinkusiuosius nudžiugino ne tik savo kalba, bet ir trimito garsais.
UAB „BNTP“ nuoširdžiai dėkoja Britanijos prekybos rūmams už galimybę susitikti su rūmų nariais ir diplomatais bei aptarti verslo plėtros galimybes Klaipėdos mieste.