Įmonė

BNTP, Baltijos nekilnojamojo turto plėtra, yra progresyvi nekilnojamojo turto investavimo, vystymo ir valdymo kompanija, įsikūrusi Klaipėdoje. Bendrovė buvo įsteigta 2003 metais ir yra Baltic Sea Properties AS dukterinė įmonė.

BNTP partneriams ir susijusioms įmonėms teikia visapusiškas nekilnojamojo turto konsultavimo ir valdymo paslaugas, įskaitant turto, projektų ir patalpų valdymą.

BNTP nuo 2003 metų turi solidžią reputaciją ir labai sėkmingą investavimo, nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo patirtį.

Misija

Pasiekti aukščiausią subalansuotos rizikos investicijų į nekilnojamąjį turtą grąžą, laikantis profesionalumo, sąžiningumo ir pagarbos mūsų partneriams ir socialinei aplinkai principų.

Investavimo strategija

BNTP investuoja į vertę kuriančius komercinius vystymo ir investavimo projektus Baltijos šalyse. Kiekvienas projektas yra vertinamas individualiai, atsižvelgiant į rizikas, grąžą ir rinkos cikliškumą. BNTP yra ilgalaikis investuotojas neturintis iš anksto nustatyto investicijų laikymo laikotarpio.

BNTP taip pat investuoja į žemės sklypus ir prabangių gyvenamųjų namų projektų atnaujinimą.

Partneriai ir klientai

BNTP yra suinteresuota partneryste su kitais investuotojais, finansinėmis ar valstybės institucijomis. BNTP tokiems partneriams gali teikti projektų aprūpinimo, finansavimo, ir profesionalias nekilnojamojo turto valdymo paslaugas.

BNTP kitiems investuotojams, finansų ir viešosioms įstaigoms gali teikti nepriklausomas kokybiškas konsultavimo ir valdymo paslaugas, net ir neturėdama nuosavybės dalies jų projektuose.

BNTP nuolatos aktyviai ieško naujų klientų ir šiuo metu turi daugiau nei 100, kurie nuomojasi patalpas mūsų komerciniuose projektuose.

Bendradarbiavimą mes grindžiame profesionalumo, skaidrumo ir abipusio pasitikėjimo vertybėmis.